Board Games Factory

Gra Pędzące Żółwie – dla kogo będzie odpowiednia

Pośród gier planszowych i karcianych co chwilę pojawiają się nowe propozycje. Niektóre tytuły cieszą się jednak niesłabnącą popularnością od lat. Należy do nich gra Pędzące Żółwie. Ta przyjazna planszówka podbiła już serca wielu graczy w różnym wieku. Dla kogo okaże się odpowiednią propozycją?

Na czym polega gra

W grze Pędzące Żółwie każdy z graczy wciela się w gada biorącego udział w wyścigu po sałatę. Inaczej niż w standardowych planszówkach, uczestnicy nie zdradzają tego, który pionek do nich należy. Tym, jak poruszają się zwierzątka sterują losowane przez wszystkich graczy karty. W zabawie może brać udział od dwóch do pięciu osób. Konieczność wykazania się umiejętnościami strategicznymi sprawia, że świetnie bawią się przy niej wszyscy powyżej 5. roku życia.

Komu może się spodobać

Pędzące Żółwie (https://egmont.pl/Pedzace-zolwie,606275,p.html) zaliczane są do tytułów wyjątkowo cenionych zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. To doskonała propozycja dla rodzin lubiących wspólnie zasiadać do gier. Spodoba się również dzieciom planującym zabawę z rodzeństwem i przyjaciółmi. Karciana wersja popularnej gry umożliwi zabranie jej na wycieczkę. Wyjątkowe zasady i możliwość komplikowania reguł sprawiają, że ta planszówka jest wyjątkowo chętnie wybierana przez osoby w każdym wieku.